У Надвірній традиційно пройшов новорічний турнір з міні-футболу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Спорт, Суспільство

Традиційний Новорічний турнір з міні-футболу на Кубок Діда Мороза завжди проходить у Надвірній в кінці грудня. Але цього разу корективи у дату проведення змагань внесла погода, яка не дозволила провести змагання у заздалегідь запланований час. саме тому ці змагання були проведені напередодні Старого Нового року на надвірнянському стадіоні «Нафтовик».

Участь у змаганнях взяли шість команд нашого району (вік учасників до 16 років), які були розподілені на дві групи, де змагались за коловою системою задля визначення учасників фінальної частини змагань.

Після наполегливої боротьби у групових турнірах визначились всі півфіналісти – ними стали ФК «Надвірна», ФК «Заріччя», ФК «Чорні Ослави» та «Сокіл» Надвірна. Не змогли вибороти путівки до півфіналу ФК «Руднєва» та ФК «Стримба». У першому півфіналі зустрілись ФК «Надвірна» та ФК «Чорні Ослави». У цій грі точилась досить напружена боротьба, обидві команди гостро атакували, багато били по воротах. А от у захисті надвірнянці виглядали більш впевнено, саме тому вони і здобули перемогу з рахунком 3:1 і стали першими фіналістами.

Не менш гостро проходив і другий півфінал, в якому команда ФК «Заріччя», підсилена ланчинськими футболістами зустріла шалений опір надвірнянського «Сокола». Дуже довго рахунок був нічийний, і лише на останніх хвилинах зарічанці змогли забити гол і здобули нелегку перемогу з рахунком 2:1.
Після нетривалої перерви відбулась гра за третє місце, в якій юні «соколята» переграли своїх однолітків з Чорних Ослав і здобули почесну «бронзу». Але слід відзначити, що в загальному гра була рівною, шанси на перемогу мали обидві команди, але надвірнянці більш раціонально використали свої моменти для взяття воріт. Зіграла свою роль і більша зіграність надвірнянців, які за останній час не пропустили жодного турніру, який проводився під патронатом Надвірнянської міської ради (в.о.міського голови Тарас Пекарський).
А от фінальна гра між ФК «Надвірна» та ФК «Заріччя» перетворилась на справжній трилер, адже сюжет фіналу так закрутився, що численні глядачі. які були присутні на змаганнях, оплесками привітали обидві команди, які змагались у фіналі.

З самого початку гри ініціативою заволоділи гравці з Заріччя, які досить швидко відкрили рахунок. а згодом і подвоїли його – 2:0 на користь ФК «Заріччя». Незадовго до перерви надвірнянці скорочують розрив у рахунку до мінімуму – 2:1 і команди йдуть на перерву. Майже відразу після початку другої половини гри зарічанці забивають третій гол і здається, що долю перемоги вирішено. Але надвірнянці спочатку скорочують розрив у рахунку, а згодом повністю заволодівають ініціативою, взявши весь хід гри під свій контроль.

Численні атаки, безліч небезпечних моментів біля воріт зарічанців, але голу немає. І майже з фінальним свистком надвірнянці забивають третій м’яч – нічия 3:3 і долю перемоги вирішує серія 6-метрових штрафних ударів. У основній серії нічия 3:3, а коли команди почали пробивати пенальті до першого промаху, то футбольна «фортуна», була на боці гостей із Заріччя, які здобули перемогу з рахунком 8:7 (3:3 основний час).

Отже, переможцем Новорічного турніру на Кубок Діда Мороза стає команда ФК «Заріччя». Відразу після закінчення фінальної гри відбулось нагородження команд – призерів, яке проводили головний суддя змагань Віктор Татаренко, депутат Надвірнянської міської ради Василь Кузюк та почесний гість турніру народний депутат України Зіновій Андрійович, який і заснував цей турнір далекого 2006 року.
За участь у фінальній частині солодкими подарунками нагородили гравців команд ФК «Руднєва» (капітан Віталій Скорупський) та ФК «Стримба» (капітан Ярослав Петах). За зайняте четверте місце грамотами нагородили гравців команди ФК «Чорні Ослави» (капітан Роман Горішний). Бронзові медалі та дипломи вручили гравцям команди «Сокіл» Надвірна (капітан Юрій Гачек). Фіналісти змагань – команда ФК «Надвірна» (капітан Максим Вітвіцький) була пошанована срібними медалями та дипломами. А всі головні призи вручили команді-переможцю ФК «Заріччя» (капітан Тарас Гуменюк). Всі гравці команд-переможців отримали солодкі подарунки від Надвірнянської міської ради (в.о.міського голови Тарас Пекарський).
Організатори змагань визначили кращих гравців турніру у п’яти номінаціях – ними стали воротар А.Рошканюк (ФК «Заріччя»), захисник М.Синяк (ФК «Надвірна»), нападник Р.Горішний (ФК «Чорні Ослави»), самий технічний гравець Р.Клюфінський («Сокіл») та кращий гравець турніру Є.Данилюк (ФК «Заріччя»).

Всі ці гравці отримали пам’ятні призи та відповідні дипломи від народного депутата України Зіновія Андрійовича. А депутат Надвірнянської міської ради Василь Кузюк з суддями визначив символічну збірну турніру, до якої ввійшли воротар А.Пилип’юк («Сокіл»), захисники Б.Черненко (ФК «Руднєва») та А.Лайщук (ФК «Стримба»), нападники В.Савка (ФК «Надвірна») та Т.Гуменюк (ФК «Заріччя»). Всім цим гравцям також було вручено футбольні статуетки та грамоти від Надвірнянської міської ради.
У заключному слові Зіновій Андрійович наголосив на тому, що з кожним роком підвищується майстерність команд-учасниць, розширюється географія турніру, все більше змагань проходить у Надвірній для дітей. Також народним депутатом України була відзначена робота вчительки ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лесі Вадюк, адже команда «Сокіл», якою вона опікується, практично постійно потрапляє до трійки призерів. На завершення всіх учасників змагань привітали з Новорічними та Різдвяними святами, побажали їм успіхів у навчанні та спорті.

Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Світлина від Народний депутат Андрійович Зіновій.Переглядів: 200
banner