У Надвірній відбулась нарада щодо зимового утримання доріг в районі

Суспільство

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Паська та за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо зимового утримання доріг в районі.

Участь в нараді взяли: заступник директора ТОВ «ПБС» Михайло Литвинюк, заступник міського голови Василь Василенко, директор Філії “Надвірнянський райавтодор” Віталій Трачук, начальник відділу будівництва РДА Богдан Чіх.

Присутні заслухали інформацію заступника директора ТОВ «ПБС» Михайло Литвинюка та директора Філії “Надвірнянський райавтодор” Віталія Трачука щодо підготовки до утримання доріг державного та місцевого значення району в зимовий період.

Володимир Пасько наголосив на налагодженні чіткого зв’язку між підрядними організаціями та органами влади на місцях і доручив конкретні завдання підрядникам та відповідальним особам, задіяним в процесі зимового утримання доріг, а це ТзОВ «ПБС» та Філії “Надвірнянський райавтодор” організувати розчищення від снігу проїзної частини доріг, ліквідації слизькості за допомогою солі та піщано-сольової суміші, цілодобове чергування бригад і екіпажів, піско – та солерозкидальної техніки при ускладнені погодних умов.
Також дано доручення першочергово проводити роботи по розчистці доріг в гірських населених пунктах для безперебійного руху автомобільного транспорту та сільськимим головам запропоновано розглянути питання щодо додаткового виділення коштів для утримання доріг в зимовий період.Переглядів: 191
banner