У Надвірній відбувся захід, на якому презентували електромобілі

Суспільство

Сьогодні, 4 грудня, в місті Надвірна відбувся промоційний захід в рамках проекту «Транскордонна зелена транспортна мережа», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом. Проект реалізовує Івано-Франківська міська рада у партнерстві з ГО «Благодійний фонд «Тепле місто» (Україна), м.Бая-Маре (Румунія), м.Ньїредьгаза (Угорщина), м.Міхаловце (Словаччина) та 7 містами України, серед яких і м.Надвірна.


В рамках сьогоднішнього заходу відбувся автопробіг та презентація електромобілів. Сам проект презентували Володимир Радевич, проектний менеджер, представник ГО «Благодійний фонд «Тепле місто» та команда представників проекту міст-партнерів, які поширювали серед мешканців міста промоційну та інформаційну продукцію для заохочення використання електромобілів, розповідали про їх переваги, загальну мету та цілі проекту тощо. Участь в заході також прийняли представники Надвірнянської міської ради.

Варто зазначити, що в рамках даного проекту в місті Надвірна вже встановили електрозаправку на вул.Мазепи. Найближчим часом вона буде підключена до мережі електропостачання та буде проведено благоустрій території біля даної зарядної станції.

Загалом проектом передбачено:

  • придбання та встановлення 19 зарядних станцій в 4 країнах;
  • підключення до безкоштовної онлайн – мережі зарядних станцій;
  •  проведення 4 міжнародних Форумів сталої мобільності;
  • проведення міжнародного автопробігу;
  •  проведення 16 освітніх заходів;
  • промоційні заходи.Переглядів: 206
banner