У Надвірній відремонтували прибудинкову територію на одній із вулиць (ФОТО)

Події

Нещодавно, підрядна організація провела роботи з часткового облаштування під’їзної дороги прибудинкової території та входів у під’їзди будинку №1 по вул.Ю.Солдак у місті Надвірна.

Роботи провели за кошти міського бюджету, оскільки цей об’єкт перебуває на балансі КП «Надвірнянський житловик», повідомляє Надвірнянська правда.

У багатоповерховому житловому будинку налічується 127 квартир, у яких проживає понад 300 мешканців. Оскільки помешкання введене в експлуатацію в 1962 році, понад 50 років без проведення ремонту прибудинкової території далися взнаки.

Великий відсоток руйнації зазнало асфальтне покриття проїзду до будинку. Після атмосферних опадів, тут виникали великі калюжі з водою. Стан дорожнього покриття знаходився в непридатному для проїзду стані. Тому керівництвом та депутатами міської ради було зініційовано включити ремонт даної прибудинкової території в Програму соціально-економічного розвитку.

Варто зазначити, що в минулих роках підрядники відновили прибудинкову територію будинку №2 по вул.Ю.Солдак, яка межує з вищевказаною територією. Загалом цього року частково відновили 23 вулиці комунальної форми власності, десять прибудинкових територій та шість тротуарів та пішохідних доріжок.Переглядів: 178
banner