У Палаці Потоцьких відбулась зустріч з проєктантами-реставраторами зі Львова (ФОТО)

Суспільство

Минулого тижня у КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» відбулася робоча зустріч з проєктантами-реставраторами зі Львова, які працюють над проєктами протиаварійних і реставраційних робіт по корпусах Комплексу колишнього палацу Потоцьких в Івано-Франківську.

Разом із працівниками проєктно-вишукувального відділу КП було обговорено питання, які потребували роз’яснення від проєктантів.

Зокрема, узгодили питання благоустрою території в дворовій частині корпусу «А», для якого завершується виконання проєкту реставрації з пристосуванням, також обговорювали питання місць підключення та коридорів прокладання зовнішніх інженерних мереж з огляду на подальші перспективи використання території між будівлями та огороджуючим муром. Вирішили делікатні питання проходження внутрішніх інженерних комунікацій з мінімальним втручанням в існуючі конструкції пам’ятки, з використанням існуючих ніш та каналів будинку. Узгодили важливі питання евакуаційних шляхів, додаткових виходів та сходів, їх конструкції та матеріали вогнезахисту.

Нагадаємо, нещодавно проведено термінові протиаварійні роботи на гостроаварійній ділянці корпусу «Б»:

https://www.facebook.com/PotockiPalace.if.ua/posts/500946543840974

https://www.facebook.com/PotockiPalace.if.ua/posts/535044643764497

Світлина від Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».Переглядів: 212
banner