фото з мережі інтернет

У реанімаціях Франківська перебувають 6 пацієнтів, у яких попередньо підтверджено коронавірус

Здоров`я

У лікарнях обласного центру Прикарпаття перебуває зараз 98 пацієнтів із пневмоніями різного ступеня важкості, зокрема, в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні  40 іванофранківців.


Про це на щоденному онлайн-включенні розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає Суспільне.

Вчора увечері госпіталізували четверо людей, з них – троє жителів села Черніїв. За сьогодні, до 15:00, ушпиталено ще одну особу. З усіх інфікованих Прикарпаття, дев’ять жителів Івано-Франківська і двоє – з Чукалівки.

Діагноз “пневмонія” і у вагітної жінки, яка перебуває в міському пологовому центрі. Серед хворих є двоє медичних працівників, в тому числі обласного перинатального центру.

За словами Руслана Марцінківа, в реанімаціях перебуває шестеро пацієнтів з пневмонією і, на жаль, з позитивними результатами експрес-тестів на коронавірус. Жодному, наразі, не потрібно ШВЛ-системи.

“Ми зробили 50 експрес-тестів пацієнтам з пневмонією за показами лікарів. 13 з них позитивні: дев’ять – у центральній міській клінічній лікарні, чотири – у міській клінічній лікарні № 1”, – каже очільник міста.

Позитивних результатів експрес-тестів на коронавірус немає у жодного пацієнта міського пологового будинку і в міській дитячій клінічній лікарні. 26 діток госпіталізовані з легкими формами пневмонії.

Сьогодні в центральну міську клінічну лікарню, яка є ургентною, привезли п’ять пацієнтів, з них у двох попередньо підтверджено коронавірус.Переглядів: 194
banner