У селі Бовшів відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі»

Суспільство

Сьогодні у селі Бовшів, у місцевій гімназії, відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


За дорученням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук її заступник Віталій Ільчишин вручив найвищу нагороду області – медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» родині загиблого Дмитра Коцюбайла.


Зазначимо, що Дмитро Коцюбайло народився у 1995 році в Івано-Франківській області, був активним учасником Революції Гідності. Пішов на фронт у 2014 році добровольцем, коли йому було 18 років.


Був командиром взводу, а з 2015 року – роти добровольців. У 2014 році отримав важке поранення в селищі Піски Донецької області, після одужання повернувся на фронт. У 2016 році Дмитра призначили командиром 1-шої окремої штурмової роти «Вовки Да Вінчі». Боєць здобув звання Героя України у 2021-му році, з 2017-го він – «Народний герой».


Минулого літа вже 27-річний Да Вінчі став військовослужбовцем Збройних сил України, отримавши первинне звання – молодший лейтенант.


Російське вторгнення Дмитро Коцюбайло і його добровольчий підрозділ зустріли на Донбасі. У середині лютого рота Да Вінчі воювала поблизу міста Щастя.


Пізніше його підрозділ перемістився на Криворізький напрямок, потім на Харківщину і після цього на Луганщину і Донеччину. Він брав активну участь у деокупації Харківської області.Переглядів: 369
banner