У селі Старий Угринів відбулися заходи з нагоди вшанування 115-ої річниці від дня народження Степана Бандери

Суспільство

Сьогодні у День народження Провідника українських націоналістів Степана Бандери на його батьківщині у селі Старий Угринів, що на Калущині, відбулися урочистості, у яких взяли участь керівник апарату обласної державної адміністрації Ярослав Дем’янчук, голова обласної ради Олександр Сич, представники духовенства та громадськості


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


Саме у 115-ту річницю від Дня народження великого українця Степана Андрійовича Бандери важливо побувати на його рідній землі та вшанувати його пам’ять.


Він був і залишається символом боротьби нашого народу за волю та незалежність. Його пророчі слова «Самостійну державу може здобути собі український народ тільки власною боротьбою і трудом», – актуальні й сьогодні.


Вшановуючи світлу пам’ять Степана Бандери, усі українці мають пам’ятати і про страчених борців за волю України. Сотні наших славних земляків віддали та віддають свої життя, захищаючи територіальну цілісність нашої держави зараз в умовах війни росії проти України.


Під час сьогоднішнього заходу присутні поклали квіти до пам’ятника українському лідеру Степану Бандері та помолилися за упокій його душі.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

Переглядів: 312
banner