School canteen worker at serving line, closeup. Tasty food

У школах Івано-Франківська запропонують нове меню

Суспільство

Організація харчування учнів надалі здійснюватиметься з урахуванням вимог нового Санрегламенту МОЗ.


Завдання полягає у тому, аби забезпечити школярів якісною, корисною і калорійною їжею, повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Вежу.

До формування нового меню у їдальнях залучений не лише його персонал, а й підприємці, котрі надають послуги зі шкільне харчування.

Найбільше регламентовані поживні та смакові якості. Раніше профільний Департамент доклав чимало зусиль до поліпшення якості шкільного харчування. Задля цього шкільні кухарі підвищували кваліфікацію на відповідних кулінарних курсах. Торік здійснено технологічну модернізацію харчоблоків та їдалень у тих школах, які в цьому мали нагальну потребу. Загалом, організація учнівського харчування – це прерогатива дирекцій шкіл. До цього процесу не байдужі і батьківські комітети. Івано-Франківська мерія теж приділяє максимальну увагу тому, як харчуються міські школярі. Попри деякі обмеження щодо солі, цукру, жиру новий Санітарний регламент передбачає у щоденному раціоні учнів перевагу злакових, овочів, фруктів, ягід та молочних продуктів.Переглядів: 227
banner