У Солотвинській громаді готується до відкриття Центр надання адміністративних послуг

Суспільство

Відкриття Центру надання адміністративних послуг Солотвинською селищною радою (ЦНАП) – це дуже важливий етап у розвитку громади. ЦНАП дозволить жителям отримати найбільш затребувані адміністративні послуги без виїзду за межі громади.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Заступник голови обласної державної адміністрації (CDTO) Богдан Футерко та фахівці управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації відвідали ЦНАП Солотвинської громади, щоб переконатися у готовності приміщення до відкриття. Ремонтні роботи на завершальному етапі і вони виконані відповідно до державно-будівельних норм зокрема враховано вимоги щодо доступності для людей з інвалідністю та маломобільних верств населення.


Під час моніторингу фахівці надали методичні і практичні рекомендації, щодо облаштування робочих місць адміністраторів, розміщення обладнання та доступності, техніки, інформаційних стендів, дитячого куточка тощо. Ці рекомендації допоможуть забезпечити зручне та ефективне надання послуг місцевим жителям.


Як зазначив Богдан Футерко: «Відкриття ЦНАПу у Солотвинській громаді – це вагомий крок налагодженні діалогу між владою та громадою».
Селищний голова Манолій Піцуряк відмітив, що завдяки відкриттю ЦНАПу у Солотвинській селищній громаді життя мешканців громади стане комфортнішим, оскільки державні та місцеві послуги буде можливо якісно отримати на місці, заощадити час, і не доведеться звертатися у ЦНАПи сусідніх громад.


Переглядів: 514
banner