У Старому Лисці відбулися матчі першого етапу футбольного турніру на “Кубок Чорновола”

Спорт, Суспільство
У цих традиційних змаганнях, які організовує Івано-Франківська районна федерація футболу, цього року беруть участь 28 команд. На стадіоні в Старому Лисці в групі «В», крім місцевої «Бистриці», змагалися команди «Сокіл» (Підлісся) та «КІК» (Рибне).

Пише Голос-Інфо з посиланням на Лисецьку селищну раду

У першому матчі зустрілися господарі й футболісти з Рибного. Ветеран «Бистриці» Михайло Ткачук, який виступав за івано-франківське «Прикарпаття» та пройшов школу донецького «Шахтаря», відкрив рахунок чудовим ударом зі штрафного. Гості не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед.

У другому таймі новачок «Бистриці» Ярослав Рудзиняк урівноважив шальки футбольних терезів, але «КІК» знову забив. Під завершення матчу гравець «Бистриці» Михайло Колибаб’юк поставив завершальну крапку – 3:3.

Після того, як «Сокіл» мінімально обіграв «КІК» (1:0), господарям потрібно було не програти Підліссю, щоб вийти до наступного етапу. Але всі карти сплутало вилучення ще в першому таймі юного голкіпера «Бистриці» Олександра Гаврилюка, який збив у своєму карному майданчику нападника гостей. «Сокіл» сповна скористався чисельною перевагою і довів матч до перемоги – 2:0.

У підсумку – до другого етапу розіграшу «Кубка Чорновола» вийшли «Сокіл» і «КІК». Фінал цього турніру відбудеться 24 березня в Радчі. А вже 31 березня стартує друге коло районної першості з футболу, в якій беруть участь «Бистриця» та «Юніор» із Лисця.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.