У старостинських округах Болехівської громади відзначили десяту річницю Революції Гідності

Суспільство
21 листопада в Україні встановлено державне свято – День Гідності та Свободи. Воно було започатковане Указом Президента України від 13 листопада 2014 року. Цього дня у 2013 році, на головній площі Києва – Майдані Незалежності розпочалися мітинги противників зупинення підписання Угоди про асоціацію України та Євросоюзу. Ці мітинги переросли у сутички і призвели до загибелі українців.


З метою вшанування пам‘яті загиблих українців та відзначення 10-ї річниці Революції Гідності працівники установ культури спільно із навчальними закладами підготували та провели заходи у селах старостинських округів.


“Так, у Тисові проведено віче «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій». У Поляниці відбулася тематична година «Не журися, Україно…», участь у якій взяв чоловічий вокальний квартет Народного дому м.Болехова (кер.М.Стецюк). У клубі с.Міжріччя проведено літературно-мистецьку годину «Заради гідності народу, заради честі України». Годину патріотизму «Вистояли на майдані – переможемо у війні» проведено у Гузієві. Тематична година «Не журися, Україно, ми твої сини» відбулася у клубі с.Танява. Працівники установ культури Козаківки організували та провели літературно-мистецьку годину «Майдан тривожної години та свободи». Літературний вечір «Ви першими стали за гідність, за долю» відбувся у клубі с.Сукіль, а в клубі с.Бубнище проведено тематичний вечір «Герої не вмирають»”, — йдеться в дописі.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 315
banner