У Тлумачі буде здійснюватися відлов та стерилізація безпритульних собак

Суспільство

З метою зменшення кількості безпритульних тварин гуманним шляхом, сьогодні, 3 квітня, у м. Тлумачі благодійна організація «Благодійний фонд «Дім Сірка»» буде проводити відлов безпритульних собак для стерилізації та вакцинації від сказу з подальшим поверненням на місце їх проживання.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду


Виловом та стерилізацією тварин займатимуться досвідчені та кваліфіковані спеціалісти. Усі операції будуть проводитись згідно з рекомендаціями органів державного ветеринарного нагляду.


Виконавчий комітет Тлумацької міської ради звертається з проханням до мешканців міста, які мають власних собак, не випускати своїх домашніх улюбленців на вулицю.


Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.


Переглядів: 412
banner