У Тлумачі на колінах зустріли загиблого захисника Івана Гудяка

Суспільство

Нині наші мужні воїни пліч-о-пліч відстоюють територіальну цілісність нашої Батьківщини та право кожного українця на життя та свободу. У жорстокій війні, яку розв’язали російські окупанти, Україна втрачає своїх найкращих синів… Це біль всієї нації… Це страшна правда життя, яку не можна забути…


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Тлумацьку міську раду


Велике горе об’єднало всю Тлумацьку громаду, жителі якої сьогодні зібрались, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу свого воїна-земляка. Тлумачани вийшли на вулиці та в центр міста, щоб попрощатися із полеглим воїном Іваном Гудяком з села Гринівці.


Місцеві мешканці створили живий коридор та, під бій дзвонів і пісню «Пливе кача по Тисині…», на колінах зустріли полеглого земляка біля пам’ятника Борцям за волю України та Алеї Героїв. Спільно із священиками деканом Тлумацьким о. Василем Стадником (ПЦУ) та о. Михайлом Могилою (УГКЦ) усі присутні помолилися за упокій душі загиблого Героя.


Похоронний кортеж вирушив у с. Гринівці, рідне село Івана Гудяка, де відбудуться прощання із загиблим захисником та чин похорону.


Неможливо висловити біль, який вкотре переживає кожен з нас. Добра, світла пам’ять про Івана та вдячність за його подвиг назавжди залишаться у наших серцях. У цю лиху скорботну годину висловлюємо найщиріші співчуття всім рідним і близьким нашого Героя.


Герої такі не вмирають,


Вони будуть вічно живі,


Героїв завжди пам’ятають


На небі й на рідній землі!


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 487
banner