У Тлумачі відбулася зустріч з представниками влади та бізнесу

Суспільство

13.03.2022 року відбулася зустріч представників влади та місцевого бізнесу.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду


Під час зустрічі  обговорювалися питання фінансової та інфраструктурної підтримки малого та середнього бізнесу та ініціативи з підтримки вітчизняного виробника.


Секретар ради Михайло Кудерський наголосив, що підтримка підприємців є надважливою, адже малий та середній бізнес – це основа благополуччя як нашої громади, так і усієї країни не лише у такий складний час, а й у подальшому.


Стимулювання місцевого економічного розвитку буде реалізовуватись за рахунок тісної співпраці Тлумацької громади з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в компоненті МЕР.


За результатами зустрічі міський голова доручив координатору Програми DOBRE, начальнику відділу економічного розвитку, інвестиції, торгівлі та сільського господарства Василю Гузію сформувати робочу групу з питань місцевого економічного розвитку, в яку увійдуть представники міської ради, депутати, підприємці, громадські організації.


«Під час зустрічі обговорили і питання, які найбільше хвилюють представників бізнесу. Сьогодні, як ніколи, важливо чути підприємців та допомагати їм. Такі зустрічі ми плануємо робити частіше. Нам важливо не лише, аби бізнес працював, а й розширяв свої потужності та займав нові ніші в економіці», – зазначив міський голова Ігор Петрук.


Переглядів: 423
banner