У Тлумачі відбулося Віче, приурочене Дню Збройних Сил України

Суспільство

6 грудня біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбулося Віче, приурочене Дню Збройних Сил України.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду.


Від учасників заходу до пам’ятника «Борцям за волю України» поклали кошик квітів та запалену свічу, а пам’ять захисників полеглих за Батьківщину вшанували хвилиною мовчання.


З вітальним словом виступили міський голова Ігор Петрук та начальник 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Іван Казаков. Вони вручили медалі Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину», Подяки Тлумацької міської ради та 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки нашим землякам, військовослужбовцям Збройних Сил України, які перебувають на рідній Тлумаччині на лікуванні, реабілітації та у відпустці, і волонтерам з нагоди вчорашнього Міжнародного дня волонтера.


Також директор КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Оксана Мельник передала для Збройних Сил України такий необхідний на передовій FPV-дрон, придбаний колективом медичної установи.


Насамкінець декан Тлумацький о. Василь Стадник (ПЦУ) спільно зі всіма провів молитву за Україну.


Ми щодня дякуємо Збройним Силам України за те, що прокидаємось зранку, що маємо можливість жити, працювати, розмовляти рідною мовою. Ми пам’ятаємо, яку високу ціну вони за це платять.


Переглядів: 512
banner