У Тлумацькій громаді обговорили питання розв’язання проблем ВПО

Суспільство

12 березня Тлумацький міський голова Ігор Петрук та його перший заступник Василь Гнатюк спільно з представниками соціальної сфери громади зустрілись з представниками фонду «Terre des hommes» щодо розв’язання проблемних питань внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Тлумацької міської територіальної громади.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Тлумацьку міську раду.


Фонд «Terre des hommes» представляли директор з операційних питань Латинської Америки, Європи та Азії Клаудіо Ріні, голова місії в Україні Йонуц Райта, заступниця голови місії в Україні Ольга Домбровська, менеджер проєкту регіонального офісу Антон Білюк.


Під час зустрічі обговорювалися питання щодо облаштування колективних притулків для внутрішньо переміщених осіб, надання їм речей першої потреби, харчів, засобів особистої гігієни, психосоціальної та освітньої підтримки тощо. Також обговорювалося питання надання допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту в Україні та постійно чи тимчасово проживають на території громади.


Окрім того, йшла мова про перспективу облаштування ще одного колективного притулку для внутрішньо переміщених осіб у м. Тлумачі.
Переглядів: 323
banner