У Тисмениці мешканці не задоволені місцевими перевізниками

Суспільство

Перевізники, котрі обслуговують маршрут «Тисмениця – Івано-Франківськ», не дотримуються графіку руху, особливо у вечірній час та святкові дні.


«Дана ситуація повторюється з року в рік, а районна державна адміністрація жодним чином не покращує та не бажає покращувати якість перевезень на території району», – із таким запитом виступив під час позачергової сесії Тисменицької районної ради депутат Руслан Фармус, пише Голос-інфо з посиланням на Західний Кур’єр.

У липні 2018 року районна рада дала відповідне доручення райдержадміністрації створити робочу групу з питань покращення перевезень. Але, за словами депутата, комісія була створена тільки формально і жодного разу не збиралася на засідання, пише «Західний кур’єр».

Тепер Руслан Фармус вимагає зобов’язати перевізників чітко дотримуватися графіку руху, Він також просить голову районної державної адміністрації звернутися до ОДА із проханням внести до маршрутів автобусів, що проходять через Тисменицю, зупинку в місті.

Крім того, постало питання щодо можливості облаштування автобусних зупинок у центрі міста та біля районного центру зайнятості.Переглядів: 195
banner