У Тисменицькій ОТГ визначили переможців “Бюджету участі”

Суспільство

Учора, 25 травня, у місті Тисмениця відбулось засідання Ради експертів програми «Бюджет участі».


Про це Голос-Інфо дізнається від Тисменицької міської ради.


Голосування за проєкти тривало з  19 квітня до 18 травня 2021 року. Шляхом електронного та паперового голосування мешканці громади обирали переможців серед восьми проєктів. Відповідно до Положення про «Бюджет участі Тисменицької міської ради на 2021-2025 роки», голосувати могли люди, які постійно проживають у межах громади та яким виповнилося 18 років. Кожен учасник голосування міг підтримати водночас до трьох проєктів.

За результатами голосування переможцями «Бюджету участі» стали проєкти, що набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою. При цьому врахували умову, що всі проєкти-переможці не можуть бути реалізовані в одному населеному пункті громади, тож переможцем визначали наступний за рейтингом проєкт з іншого населеного пункту.

Найбільшу кількість голосів — 914 — набрав проєкт «Оснащення Слобідської гімназії звуковим обладнанням – запорука покращення навчально-виховного процесу». Ще один проєкт з цього села набрав 884 голоси, та оскільки реалізувати дві ініціативи в одному населеному пункті, за Положеннями, не можна, то наступним за кількістю голосів став проєкт «Влаштування автобусних зупинок в с. Студинець та с. Нова Липівка Липівського старостинського округу Тисменицької міської ради» (514 голосів).

Третє місце за рейтингом здобув проєкт «WorkOut – досконалість тіла без зайвого « заліза» (с. Старі Кривотули) — 502 голоси.

І четвертим проєктом, на реалізацію якого виділять гроші з міського бюджету, стало «Облаштування дитячого майданчика» (м.Тисмениця) (370 голосів). Майданчик облаштують на вулиці Америка.

На реалізацію проєкту в Слобідській гімназії виділять 9 747 грн; на облаштування зупинок у Липівському старостинському окрузі — 24 310 грн., на спортивне обладнання для WorkOut у Старих Кривотулах — 25 000 грн.; на дитячий майданчик в Тисмениці — 25 000 грн. Усього на «Бюджет участі» спрямують цьогоріч 84 057 грн.Переглядів: 184
banner