У Верховині відбувся вечір – присвята “Життя у танці” Богдану Стаську керівнику народного вокально- хореографічного ансамблю “Верховинка»

Суспільство

02.12 відбувся вечір – присвята “Життя у танці” Богдану Стаську керівнику народного вокально- хореографічного ансамблю “Верховинка»


Пише Голос-Інфо з посиланням на Олену Грабар


На заході зібрано 21650 грн на придбання тепловізора для першого стрілецького батальйону першої танкової окремої Сіверської бригади.


“Щиро рада, що всі були в захваті від танців “Верховинки”, за те, що ми змогли зібратись, згадати Верховинку та свої студентські роки! Море позитиву, радості та гарних відчуттів у всіх нас! Тому щира подяка всім хто був причетний до такої гарної події! Особливо Наталії Марусик та Світлані Васірук за чудові та класні репетиції, та віру у те, що ми все зможемо! Ви -супер! Зразковому ансамблю народного танцю “Веселкові коралі” та керівниці Наталії Гарбуз- випускниці «Верховинки”- величезні молодці! Ансамблю танцю “Дивоцвіт” та його керівниці Ользі Квецко- Ви прекрасні ! Респект ведучому Ростиславу Стаську та усій родині Богдана Стаська! Оркестру народної музики «Рапсодія» та керівнику Любомиру Никораку за чудові карпатські мелодії! Всім верховинцям за танці та неймовірно позитивну атмосферу!” – йдеться в дописі.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 278
banner