У Верховині затвердили плани роботи ТЕБ та НС

Суспільство
Під керівництвом голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василя Бровчука відбулося чергове засідання районної комісії ТЕБ та НС.



В роботі комісії взяли участь перша заступниця голови РДА Світлана Уршеджук, голова районної ради Юрій Філипчук, та члени комісії.


Під час засідання розглянуто та затверджено: План роботи районної комісії ТЕБ та НС на 2026 рік.


План заходів органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Верховинського району щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2026 році.


Члени комісії заслухали інформацію про стан пожежної безпеки у районі за 2025 рік, обговорили заходи щодо запобігання пожежам, загибелі та травмування людей, а також затвердили графік комплексних відпрацювань населених пунктів у 2026 році.


Окрему увагу під час засідання приділено стану організації та функціонування пунктів незламності на території району, визначено першочергові завдання щодо приведення їх у готовність відповідно до чинних вимог.


За результатами засідання ухвалено відповідні рішення, визначено відповідальних виконавців та встановлено контроль за їх виконанням.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.





Переглядів: 138