У Верховинського районі запрацював новостворений Центр безпеки громадян

Суспільство

Найвисокогірніша Зеленська територіальна громада Верховинського району стала в рази безпечнішою, адже тут запрацював новостворений Центр безпеки громадян


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


28 листопада у Зеленській територіальній громаді розпочав свою роботу Центр безпеки громадян.


В його урочистому відкритті взяли участь заступник голови обласної державної (військової) адміністрації Богдан Футерко, перший заступник голови районної військової адміністрації Світлана Уршеджук начальник Управління ДСНС у Івано-Франківській області Володимир Чернецький, голова Зеленської громади Володимир Феркаляк, голови інших об’єднаних територіальних громад району та мешканці громади.


До новоствореного Центру безпеки входить місцева пожежна охорона та поліцейська станція, які будуть обслуговувати шість населених пунктів громади: Бистрець, Дземброня, Топільче, Явірник, Буркут та Зелене, в яких проживає майже дві тисячі людей.


Відкриття даного центру стало можливим завдяки коштам обласного та місцевого бюджетів, а також приватних підприємців. До чергування будуть залучені троє місцевих добровольців, для яких тут створені належні побутові умови.


Автомобіль, спеціальний одяг та обладнання для потреб підрозділу передало Головне управління ДСНС в області.


Слід зазначити , що такий осередок безпеки є необхідними, адже найближча професійна пожежна частина знаходиться на відстані майже 30 км, а час прибуття, зважаючи на гірську місцевість, сягає близько 40 хв. Тепер його вдасться скоротити вдвічі, а це – врятоване життя та майно місцевих жителів.


Зазначимо, що це вже третій Центр безпеки на території Верховинського району. Раніше такі центри запрацювали в селах Білоберізка та Яблуниця Білоберізької територіальної громади.


Цього ж дня у Зеленському ліцеї відкрито Клас безпеки, що став першим у районі. Його облаштували згідно з вимогами, щоб учні могли здобувати важливі знання та удосконалювати практичні навички з безпеки життєдіяльності.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 191
banner