У вихідні госпіталізували 30 франківців із підозрою на COVID-19

Суспільство

На вихідних, 30-31 травня, у міські медзаклади Івано-Франківська ушпиталили 30 хворих із підозрою на COVID-19. 23-х пацієнтів госпіталізували у суботу, сімох – у неділю.


Про це у щоденному онлайн-зверненні повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає Суспільне.

Загалом, в Івано-Франківську зафіксували 433 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу, п’ять з них – у дітей.

“На жаль, маємо 34 підтверджені летальні випадки, ще по двох очікуємо досліджень. За минулий тиждень – вісім підтверджених летальних випадків з коронавірусом. Це достатньо багато і потрібно дотримуватися вимог лікарів. Це надзвичайно важливо”, – каже голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Станом на 9:00 першого червня у реанімації центральної міської клінічної лікарні перебуває п’ятеро людей, троє з яких – на СІПАПах, ще один пацієнт – на кисні. У реанімації міської клінічної лікарні № 1 також знаходиться п’ятеро хворих: троє дихають за допомогою СІПАПів, одна пацієнтка – у важкому стані.

“На жаль, минулого тижня маємо нестабільну динаміку і невеликий ріст, особливо турбує ріст летальних випадків”, – каже Руслан Марцінків.

Станом на 9:00 першого червня діагноз “коронавірусна інфекція” поставили 1 420 жителям області, 18-ти з них – у минулу добу.