фото ілюстративне

У Ямницькій ОТГ почала працювати волонтерка Корпусу Миру США

Суспільство

Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий зустрівся з волонтеркою Корпусу Миру Ребеккою Данн.

Під час зустрічі з очільником громади 23-річна американка розповіла про себе та свою місію як волонтера Корпусу миру США. Відповідно до умов співпраці, вона працюватиме у Ямницькому ліцеї три семестри і почергово проводитиме уроки в усіх навчальних класах (з 3 до 11). Недавно на Конференції для українських партнерів добровольців Корпусу Миру США в Україні, яка відбулася в Києві, волонтерка склала урочисту присягу, інформує пресслужба Ямницької ОТГ, пише Курс.

Окрім викладання англійської мови, Ребекка Данн ділитиметься та перейматиме досвід щодо проєктної діяльності, а також вивчатиме українську мову.

Роман Крутий привітав Ребекку Данн із початком діяльності у Ямницькій ОТГ, побажавши їй ефективної роботи та приємних вражень від перебування у громаді.

“Англійська мова у сучасному світі дуже важлива, тому співпраця з волонтером Корпусу Миру США є чудовою нагодою для наших учнів та вчителів пізнати особливості англійської мови безпосередньо через її носія, а для самої гості – ознайомитися з життям в Україні ”, – зазначив Роман Крутий.

Корпус Миру США – це незалежне, неполітичне, нерелігійне і неприбуткове агентство виконавчої гілки уряду Сполучених Штатів. Його заснував президент США Джон Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Сьогодні Корпус Миру здійснює свою діяльність у понад 60 країнах. Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.Переглядів: 265
banner