Учимося наносити макіяж “smoky eyes” на всі випадки життя

Територія успіху

Завжди у тренді!

Макіяж smoky eyes, здається, ніколи не виходив з моди. Інша справа, що трендові відтінки постійно змінюються. І прямо зараз — коли весна, сонце, радість — вам потрібно освоїти смокі в золоті.

На роботу

Золото буває різним — і білим теж. Щоб колеги не відволікалися на ваше сяйво і не зривали дедлайни, для роботи вибирайте стриманий золотий серпанок. Зверніть увагу: щоб напівпрозорі тіні виглядали краще, повіку попередньо потрібно затонувати. Використовувати для цього варто не праймер, а консилер.

На зустріч із подругами

От де можна відірватися, так це на зустрічі з подружками — вони обов’язково оцінять ваш креативний підхід. Тому нехай смокі для дівич-вечора виходять за рамки і підкорюють уяву (у тому числі на вилицях). Це можна зробити як тими ж тінями, так і золотим хайлайтером, якщо він є у вашій косметичці. І сміливо об’єднуйте золото з бронзою, виглядати буде ну дуже красиво.

На прогулянку з дитиною

Прогулянка, зустріч батьківського комітету або дитяче свято — тут буде доречний нюдовий макіяж. Але ви ж пам’ятаєте, що рожевий — новий нюд? Дотримуючись цього принципу, зробіть смокі у рожево-карамельних відтінках, а золото використовуйте в якості акцента по центру повіки. До речі, такий прийом освіжає погляд не гірше, ніж відблиск у куточку ока.

Вечірній вихід

Вечірній макіяж може і повинен бути більш активним, тому ставку пропонуємо зробити на колір молочного шоколаду. Спочатку намалюйте яскравий смокі, використовуючи в якості перехідного відтінок шампанського. А потім покрийте всю повіку золотими блискітками — щоб шансів не залишилося ні в кого. Порада: якщо використовуєте розсипчастий гліттер, спочатку опрацюйте очі, а вже потім наносіть тон.

На всю ніч

Ну, а тут точно не обійтись без стрілок, які зроблять ваш смокі ще більш “смокістими”. Є три важливих моменти: нехай стрілки будуть якомога більш активними, основний колір досить спокійним, а золото — яскравим і навіть крикливим. У фіналі макіяжу нанесіть трохи золотого в центр губ, щоб зробити їх пухкішими і заодно гармонізувати образ.

ДжерелоПереглядів: 227
banner