Українці масово отримують повідомлення з вірусами замасковані під листи від Укренерго

Кримінал

Українців попереджають про шахраїв, які розсилають повідомлення від імені Укренерго. 

Тож якщо ви отримали підозрілий лист від компанії, то негайно видаліть його. І ні в якому разі не переходьте за посиланнями з повідомлення чи листа. 

Шахраї знайшли новий спосіб заволодіти даними українців чи навіть їхніми грошима. Цього разу вони запустили масову розсилку листів з вірусом зі сторонньої адреси начебто від імені компанії “Укренерго”. 

Про активізацію шахраїв повідомили в прес службі НЕК “Укренерго”. 

Характерна ознака фішингових листів – вони надіслані не з офіційної адреси. Зверніть увагу, що працівники національної енергетичної компанії “Укренерго” користуються поштою виключно з доменом “ua.energy”. 

Якщо ж вам надійшов лист від компанії Укренерго, але з іншого домену — негайно видаляйте цей лист навіть не відкриваючи. Зверніть увагу, офіційна назва компанії яку використовують в діловій переписці — НЕК “Укренерго”. До 2019 року використовувалась офіційна назва державне підприємство НЕК “Укренерго”, але зараз ця назва в переписці не використовується. 

Зазначимо, що в компанії звертають увагу на той факт, що “Бухгалтер Елена Витальевна” — це фейк без прізвища. Працівники НЕК “Укренерго” не листуються з клієнтами чи партнерами без вказання повних даних відправника, до того ж російською.

ДжерелоПереглядів: 1 633
banner