Українська поліція випробувала на собі дію електрошокера Taser. Відео

Технології

Керівник патрульної поліції України Євген Жуков випробував на собі дію електрошокера Taser і небезпечних поранень не зазнав, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За даними Авакова, першим, на кому було випробувано дію цього електрошокера, став керівник патрульної поліції Євген Жуков. Глава МВС України оприлюднив відповідне відео в своєму Twitter.

“Керівник патрульної поліції України Євген Жуков випробував на собі дію електрошокера Taser. Це медично сертифікована нелетальна зброя, яка знерухомлює правопорушника, але не завдає небезпечних поранень”, – написав міністр.

На розміщеному Аваковим відео видно, як Жуков демонструє роботу електрошокера на собі. “Taser допомагає на короткий час знерухомити правопорушника, якщо ситуація потребує екстрених заходів”, – розповів начальник патрульної поліції.

За його словами, цим приладом користуються поліцейські у багатьох країнах. “Сьогодні це безпечний спосіб зупинити правопорушника… Використання Taser схвалило міністерство охорони здоров’я України” – сказав Жуков і протестував на собі.

 

Taser Х2. Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков розповідає про його використання

“Це було досить неприємно, але я цілий і здоровий, м’язи максимально скоротилися, але я весь час був у свідомості й міг вільно дихати. Щойно Taser вимкнувся, неприємні відчуття зникли”, – розповів Жуков про свої відчуття внаслідок застосування електрошокера.

ДжерелоПереглядів: 209
banner