Унікальна натільна броня для захисту від холодної зброї

Технології

Компанія PPSS Group нещодавно опублікувала відеопрезентацію натільних бронепанелей зі спеціального композитного матеріалу Auxilam, які захищають користувача від більшості колючих, ріжучих і дроблячих ударів.

Панель поєднує в собі характеристики міцності вуглеволокна, ауксетичні властивостіматеріалу Auxilam і спеціальні композитні добавки.

При порівнянні з попередніми жилетами PPSS Group на основі полікарбонату відзначається, що новий матеріал знижує профіль на 19% товщини (використовуючи 3,9 мм композит), на 6,6% – поверхневу щільність і підсумкову вагу.

Панелі та матеріал будуть сертифіковані як по внутрішнім Англійським стандартам KR2/SP2, так і по Американському NIJ Level 2 / Європейському VPAM K2/D2.

The Next Generation of High Performance Body Armour

“Органи правопорядку і різних служб щодня стикаються з порушниками, які використовують ножі, мачете, леза і важкі тупі предмети, а також голки від шприців. Наша головна мета – захистити цих людей, використовуючи останні технології і розробки на недосяжному в минулому рівні. Також панелі захистять по стандартам VPAM, при їх тестуванні використовуються тупі предмети, що знижує ризик дробильних травм і внутрішніх кровотеч.” – сказав Роберт Кайзер (Robert Kaiser), CEO компанії PPSS.

Більшість тестів вже пройдено, вихід натільної броні на ринок планується 6 січня 2020 року.

ДжерелоПереглядів: 165