Університет Короля Данила підписав договір про співпрацю із «ВС СКУЛ»
23 січня підписано угоду про співпрацю з Івано-Франківським приватним ліцеєм «ВС СКУЛ». Представницею від закладу стала директорка ліцею Світлана Клімовська.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Університет Короля Данила
Партнерство передбачає розвиток й обмін досвідом в освіті та науці, реалізацію спільних проєктів для здобувачів освіти та викладачів, а також участь у розробці нових освітніх програм.
Представники УКД завітали до учнів ліцею «ВС СКУЛ» з ознайомчою лекцією та майстеркласом: проректорка із соціальної та профорієнтаційної роботи Іванна Бабецька розповіла про спеціальності УКД та умови вступу у 2025 році, а проєктний менеджер і доцент кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій УКД Олександр Лада провів воркшоп з англійської мови «З нами English на Easy».
Переглядів: 466


