Упродовж лише однієї доби на Прикарпатті виявили сімох нелегальних мігрантів

Суспільство

Міграційна служба Івано-Франківської області продовжує цілеспрямовані заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері


Пише Голос-Інфо з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області


Нерідко ця робота проводиться у взаємодії з правоохоронними органами.


Цими днями працівники міграційної служби і Національної поліції розпочали процедуру примусового видворення за межі України 31-річного громадянина росії. Ця особа є кримінальником, який в Україні вчинив злочин і був засуджений до позбавлення волі. Щойно він звільнився, УДМС в Івано-Франківській області здійснило відповідні заходи щодо поміщення громадянина рф до пункту тимчасового перебування іноземців і ухвалило рішення про примусове видворення.


Водночас до цієї ж установи тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, було доправлено ще двох осіб – 46-річного громадянина Республіки Молдови і 36-річну громадянку Республіки Білорусь. В обидвох випадках іноземці раніше мали зобов’язання покинути територію України, однак зобов’язання не виконали. Після ідентифікації особи ( оформлення проїзних документів для перетину кордону) правопорушників також буде примусово видворено.


Натомість в ході проведення цільових заходів в Івано-Франківську працівники міграційної служби виявили трьох громадян Молдови, які, як з’ясовано, перевищили термін перебування в Україні. Ухвалено рішення про примусове повернення цих осіб на їхню батьківщину.


Така ж доля спіткала й 38-річну громадянку Республіки Узбекистан. У місячний термін жінка, яка перевищила дозволений термін перебування в Україні, має покинути нашу країну.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 

 Переглядів: 444
banner