Уряд підтримав проєкт указу Президента про створення Сил безпілотних систем у ЗСУ

Політика

Кабінет Міністрів України підтримав проєкт указу Президента України, напрацьований Міноборони спільно з Генштабом, про створення окремого роду військ в ЗСУ — Сил безпілотних систем.

Про це повідомив Міністр оборони Рустем Умєров.

«Це стратегічний крок для нашої країни в умовах зростаючої загрози з боку росії», — наголосив Міністр оборони.

Сили безпілотних систем – це сучасне і необхідне рішення для ефективного використання нашого бойового потенціалу та технологічної переваги над ворогом на всіх рівнях — стратегічному, оперативному і тактичному — за допомогою безпілотних систем у повітрі, на суходолі та на морі.

Рустем Умєров зазначив, що для реалізації цієї ініціативи Міністерство оборони підготує та внесе на засідання уряду відповідний проєкт Закону України.

Створення Сил безпілотних систем сприятиме посиленню нашої обороноздатності.

6 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, який розпочинає створення у Силах оборони окремого роду сил — Сил безпілотних систем.

Заступник Головнокомандувача Збройних сил України полковник Вадим Сухаревський пояснював, що створення Сил безпілотних систем продиктовано необхідністю ефективнішого застосування безпілотних систем на фронті та зменшенням постачання артилерійських боєприпасів від країн-партнерів.

ДжерелоПереглядів: 310
banner