В Архікатедральному соборі Івано-Франківська виставили Плащаницю

Суспільство

Сьогодні, 14 квітня, у нашій Церкві – Страсна П’ятниця. У цей день Ісус Христос добровільно віддав себе на Хресну Смерть заради відкуплення людського роду від гріхів. На богослужіннях Великої П’ятниці спогадуємо засудження, страждання, розп’яття та покладення до гробу Тіла Господа нашого Ісуса Христа.


Пише про це Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


Цього дня в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у м. Івано-Франківську, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив Великі Царські Часи та Вечірню з виставленням Плащаниці.


Преосвященнішому Владиці Володимиру співслужили Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також душпастирі собору та отці ректорату духовної семінарії.


На особливі моління Страсної П’ятниці до головної святині міста прибули численні вірні, гості храму, а також вся семінарійна братія. Моління своїм співом супроводжував семінарійний хор “Благовіст”.


Подібним чином як Йосиф з Ариматеї зняв з Хреста та поховав Тіло Ісуса, обгорнувши його полотном, так і ми сьогодні виставляємо Плащаницю, щоб прийти до неї, поклонитися пречистому Тілу Господньому і цілувати його серцем і устами.Переглядів: 471
banner