В Городенці відбулося засідання виконавчого комітету Городенківської міської ради

Суспільство

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Городенківської міської ради.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Городенківська міська рада територіальної громади


Про затвердження висновків органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітніх.


 Про звільнення опікунів від здійснення повноважень піклувальників над неповнолітніми.


Про влаштування дитини-сироти на повне державне утримання у державний навчальний заклад «Городенківський професійний ліцей».


 Про припинення влаштування малолітньої дитини в сім’ї патронатного вихователя.


 Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади.


Про затвердження контингенту учнів та щомісячної плати за навчання в комунальному закладі позашкільної освіти «Дитяча музична школа».


Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку та випускникам 9 і 11 класів 2022-2023 навчального року.


 Про затвердження зразків бланків документів апарату та виконавчих органів Городенківської міської ради.


Про затвердження Порядку проходження стажування осіб із початковим, бакалаврським або магістерським рівнем вищої освіти у Городенківській міській раді.


Про надання щомісячної виплати одному з батьків на неповнолітніх дітей до досягнення ними 18-річного віку загиблих (померлих) учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів із національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року.


Розглянуто індивідуальні заяви мешканців громади.


 Прийнято відповідні рішення.


Переглядів: 370
banner