В Італії розпочалася конференція з відбудови України

Економіка, Суспільство

У Римі розпочала роботу двостороння конференція з відбудови України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби італійського уряду.

Захід, у якому візьмуть участь представники ділового світу, торговельних асоціацій та головних міжнародних фінансових установ, дає можливість отримати безпосередньо від української влади інформацію про потреби, необхідні для відновлення країни, і дозволити італійському уряду, організаціям та компаніям сформулювати конкретні пропозиції щодо задоволення потреб Києва як у короткостроковій, так і в середньостроковій перспективі.

«Я пишаюся роботою, яку ми виконали для підготовки конференції з відновлення України. Італійські компанії з їх підприємницьким духом і своїм ноу-хау в таких секторах, як інфраструктура, енергетика, агробізнес, охорона здоров’я, цифрові технології, космос і металургія зможуть зробити істотний внесок у відбудову країни», — заявив віцепрем’єр-міністр і міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні.

За його словами, це процес, який справді можна розпочати, не чекаючи закінчення війни.

«Це питання не просто відбудувати Україну, а відбудувати її кращою, за логікою build back better, пришвидшити її просування на європейському шляху», — додав Антоніо Таяні.

З українського боку будуть присутні міністри, відповідальні за питання відновлення України, зокрема міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко.

До Риму вже прибув Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він проведе зустрічі з італійським президентом, головою уряду та міністром оборони Італії, а також із головами палат італійського Парламенту.

«Плануємо підписати низку двосторонніх документів, які сприятимуть відновленню України. Разом із партнерами формуємо міцну та непохитну підтримку України у світі та залучаємо іноземний бізнес до відбудови нашої країни», — резюмував Денис Шмигаль.

ДжерелоПереглядів: 365
banner