В Івано-франкіаському суді відбулась зустріч із судовим волонтерами

Суспільство

В понеділок 27 листопада, в Івано-Франківському міському та Івано-Франківському Апеляційному судах відбулася зустріч із судовими волонтерами – студентами-правниками Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківський міський суд


Майбутні юристи зустрілися із головами Апеляційного та міського судів Богданом Греновецьким та Наталією Деркач відповідно.


Під час динамічної зустрічі, обидві сторони провели жваве спілкування – студенти розпитували про роботу судів та цікавились майбутнім потенційним працевлаштуванням. Судді ж у свою чергу розповідали про можливості та набуття досвіду для тих майбутніх юристів, які в подальшому вирішать працевлаштуватися на роботу до суду.


Окрім того, на зустрічі були також присутні керівники апаратів вищезазначених судів, керівник апарату Івано-Франківського міського суду Володимир Оліяр, та керівниця апарату Івано-Франківського апеляційного суду Оксана Розвадовська. Які ділилися зі студентами-волонтерами враженнями про їхню волонтерську роботу.


Після завершення спілкування, студентам вручили волонтерські бейджі та футболки “Я твоя допомога у суді”, щоб під час подальшої їхньої роботи, іншим відвідувачам судів було зрозуміло, до кого вони можуть звернутися по допомогу чи консультацію.


Довідково: Робота судових волонтерів спрямована на сприяння в наданні допомоги відвідувачам суду та розвиток й самореалізацію студентів. У ролі волонтерів виступають студенти-правники Прикарпатського національного університету.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 249
banner