В Івано-Франківські відбулась зустріч із представниками Чеського агентства з розвитку від Міністерства закордонних справ «Czech Development Agency»

Суспільство

Людмила Сірко зустрілася із представниками Чеського агентства з розвитку від Міністерства закордонних справ «Czech Development Agency»


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


 

Заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко зустрілася із представниками Чеського агентства з розвитку від Міністерства закордонних справ «Czech Development Agency». Захід відбувся за участю фахівців департаментів міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад, економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, соціальної політики ОДА. Під час зустрічі обговорювали актуальні потреби внутрішньо переміщених людей, малозабезпечених, а також впровадження спільних проєктів.


Людмила Сірко розповіла про залучення необхідних фінансових ресурсів задля підтримки внутрішньо переміщених людей, ремонт та облаштування місць тимчасового проживання переселенців, амбулаторій, геріатричних, реабілітаційних центрів, надання фінансової гуманітарної допомоги потребуючим, роботу Регіонального офісу міжнародного співробітництва в області, рад з питань ВПО, Координаційного центру підтримки цивільного населення при ОВА, впровадження бюджетних соціальних та медичних програм.


«Ми підсилюємо гуманітарні потужності, співпрацюючи із благодійниками. Зараз важливо продовжувати роботу щодо облаштування соціальних шелтерів для переселенців відповідно до сучасних вимог, разом впроваджувати важливі програми щодо підтримки ВПО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, важкохворих, малозабезпечених людей, а також щодо розвитку економічних можливостей Прикарпаття та релакованого бізнесу», – заначила Людмила Сірко.
Наголошувалося на важливості співпраці обласної державної (військової) адміністрації із Чеським Агентством з розвитку від Міністерства закордонних справ «Czech Development Agency». Реалізація спільних програм щодо наукових, соціальних та культурних ініціатив з цією організацією, надання необхідної гуманітарної, медичної допомог – буде хорошим прикладом налагодженої роботи.
Додамо, що захід відбувся в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва в Івано-Франківській області.
Усі реакції:

6Переглядів: 365
banner