В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулося вручення дипломів магістра

Суспільство

Сьогодні, 14 березня, у приміщенні Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбулося вручення дипломів для магістрів спеціальності «Богослов’я», заочної форми навчання. У заході взяв участь Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ


На врученні дипломів були присутні ректорат та викладачі академії, зокрема, ректор о. д-р Олег Каськів, проректор з науково-педагогічної роботи п. Олег Білоус, секретар ректорату о. Роман Боярський, професор кафедри богослов’я о. д-р Річард Горбань та о. Віталій Деркач.


Розпочався захід виконанням духовного гімну України «Боже, Великий Єдиний», його виконали брати-семінаристи, які навчаються в Івано-Франківській духовній семінарії.


Відтак із вітальним словом до випускників звернувся Владика Микола, який побажав випускникам ніколи не зупинятися на досягненому.


Кожен кінець – початок нового

«Хочу вам пригадати одну річ, яку ви й так добре знаєте. Закінчення чогось – початок нового етапу. Тому я радий вітати вас із цим закінченням, і проситиму Божого благословення для наступного вашого початку. Ви навчалися і здобули знання, це добре відображається у ваших дипломах. Але повірте, диплом – це не все, людина може бути мудрою не маючи жодної освіти. Ми всі про це знаємо із досвіду наших дідусів та бабусь, які всього лише закінчили кілька класів школи, але є тими від кого можемо почерпнути багаж знань та життєвої мудрості».

Вчитися ніколи не буває досить


«Продовжуйте вчитися не зважаючи на те, що сьогодні отримали диплом. Бо завжди може бути спокуса: «Я закінчив навчання, скільки вже можна вчитися», але пам’ятайте, вчитися ніколи не буває досить. Пам’ятайте, що досвідом та знаннями, які ви здобули, відтепер мусите дітися з іншими», – мовив Владика Микола.

Пізніше відбулося вручення дипломів ступеня магістра спеціальності 041 «Богослов’я» заочної форми навчання.


Відтак слово мав митр. прот. Олег Каськів, ректор академії Івана Золотоустого. Він, зокрема, зазначив: «З одного боку я щиро радий, що ми вручили вам дипломи, а з іншої сторони – нам трохи сумно, бо кожен із вас був родзинкою нашого навчального закладу. Щасти вам!».

На завершення випускники Івано-Франківської академії Івана Золотоустого подякували своїм викладачам та ректору за постійну підтримку під час навчання.Переглядів: 424
banner