В Івано-Франківській бібліотеці відбувся флешмоб « Благодійність починається з Тебе»

Суспільство

Благодійність є досить важливою потребою наших днів. Люди стали більш відкритими і добрими. В цілому, благодійність означає добровільне надання допомоги тим, хто її потребує.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Культурну мапу Івано-Франківська


Для здійснення різноманітної благодійної діяльності сьогодні створюються такі неурядові організації, як благодійні фонди. Їх завданнями є розробка і реалізація безлічі цільових соціальних програм для населення та ЗСУ. Підтримка науки, культури, мистецтва, навколишнього середовища, охорони здоров’я, наших захисників, ВПО – далеко не повний перелік напрямків даних благодійних організацій.


5 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності, затверджений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 2012 року «з метою заохочення діалогу між людьми, що належать до різних цивілізацій, культур і релігій, а також солідарності зі знедоленими».


05 вересня 2023 року, в бібліотеці-філії №4 (вул. Є. Коновальця, 132-А) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, було підготовлено і проведено флешмоб « Благодійність починається з Тебе».


Виховання доброчинної свідомості — ось що є сьогодні першочерговим завданням.


З метою розширення інформації про цей день в Україні, були видрукувані експрес-листки про благодійні проекти і організації, які були розповсюджені в бібліотеці та на території біля бібліотеки.


Відповідальна: Ліктей Н. К.


Переглядів: 336
banner