В Івано-Франківській ЦМКЛ успішно лікують відомого кулеметника Івана Гребенюка

Суспільство
В Івано-Франківській ЦМКЛ успішно лікують легендарного Івана Гребенюка (позивний «Поляк»). Захисник є кулеметником 72 ОМБР, який винищив більш як половину штурмової групи росіян та після поранення продовжував відстрілюватися.

Пише Голос-Інфо з посиланням на КНП “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради”


«Служив військову строкову службу у 1995-1996 рр. В АТО не був. Під час повномасштабного вторгнення після вручення повістки одразу ж попав в зону активних бойових дій. Ситуація на війні дуже тяжка. Найтяжче – переживати смерть побратимів. З ворожої сторони теж багато втрат, але противник у нас серйозний», – говорить військовий.


Операцію Івану Гребенюку проводив лікар-травматолог Андрій Стуй. У захисника було велике пошкодження кістки та м’яких тканин. Лікарі йому зафіксували перелом, видалили осколки та пошкоджені мертві м’які тканини та імплантували у рану цементні «буси» із антибіотиком.


«Травми у військових відрізняються від звичайних. Осколок летить з великою швидкістю і тому травмує велику площу тіла, пошкоджуючи шкіру, підшкірну жирову клітковину, мʼязи, кістки, судини та нерви. Також «захоплює» із собою у рану одяг, землю. У Івана Гребенюка у кістці ми знайшли шматок його одягу», – розповідає лікар.


Зараз у Івана Гребенюка рука зафіксована апаратом зовнішньої фіксації. Нещодавно захисника виписали додому. Але лікування триватиме і надалі.
«Зважаючи на саму специфіку ран, цей процес є довготривалим», – говорить Андрій Стуй.


Переглядів: 369
banner