В Івано-Франківській духовній семінарії провели дводенний тренінг для волонтерів

Суспільство

У рамках реалізації проєкту «Розвиток соціального служіння для згуртування громад для підтримки ВПО та вразливих груп на парафіяльному рівні» команда Карітасу Івано-Франківськ, у приміщенні Івано-Франківської духовної семінарії провела дводенний тренінг для 32 волонтерів з 12 парафій, які беруть участь у проєкті.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Карітас Івано-Франківськ


Тренінг розпочався спільною молитвою, яку очолив Владика Микола, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.


Співслужили Архієрею о. Володимир Чорній — директор франківського Карітасу, о. Ярослав Рожак та о. Микола Мазурик.


Після молебну Владика Микола виступив з вітальним словом, висловив вдячність присутнім за те, що в такий складний час вони роблять добрі справи та мають бажання набути нових знань у соціальному служінні у своїх парафіях.


Також до волонтерів звернувся о. Володимир Чорній. У своїй промові він заохочував волонтерів до соціального служіння, поділився власним досвідом у та розповів, яку роль в роботі Карітасу Івано-Франківськ відіграють волонтери.


Під час навчання учасники тренінгу познайомились з волонтерами Карітасу та більш детально дізнались про їх роботу. Також наші парафіяльні волонтери мали нагоду познайомитись та поспілкуватись зі своїми колегами з інших парафій, обговорити проблеми, з якими вони стикаються у своїх громадах та поділитись своїм досвідом роботи.


Спікери Карітасу обговорили з учасниками тренінгу їх ініціативи та розповіли як планувати та проводити соціальні акції у своїх громадах. Також обговорили, як вести сторінки парафій у соціальних мережах та як співпрацювати зі ЗМІ.


Наприкінці другого дня цього заходу слухачі отримали свого роду домашнє завдання, яке вони презентують вже на наступному тренінгу.


“Дуже приємно, що у навчанні брали учать люди різного віку, що кожний із присутніх має бажання допомагати ближнім, навчатися більшому. Сподіваємось, що за допомогою цього проєкту ми разом зможемо зробити ще більше добрих справ”, — йдеться у дописі.

Проєкт реалізується за підтримки Renovabis та CNEWA.Переглядів: 436
banner