В Івано-Франківській облдержадміністрації відбулися навчання на тему «Конфлікт інтересів. Порядок виявлення та врегулювання»

Суспільство

У межах роботи робочої групи “Прозорість та підзвітність” в приміщенні обласної державної (військової) адміністрації відбулися навчання на тему «Конфлікт інтересів. Порядок виявлення та врегулювання».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Участь у навчаннях, яке провів викладач Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, доцент кафедри кримінального права і процесу ПВНЗ Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Ігор Огерук, взяли участь уповноважені особи структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних громад Прикарпаття.


Наголошувалося, що наявність конфлікту інтересів істотно підвищує ризик вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень і є, по суті, їх передумовою.


Саме на антикорупційного уповноваженого як первинну ланку запобігання корупційним проявам в організації покладається основне навантаження щодо створення ефективної системи превенції конфлікту інтересів, його завчасного виявлення та врегулювання.


Щоб ефективно виконувати це завдання антикорупційний уповноважений повинен:
  • знати національне антикорупційне законодавство та провідні практики щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • забезпечити обізнаність працівників щодо вимог та заборон антикорупційного законодавства, що стосуються конфлікту інтересів;
  • вміти застосовувати інструменти з виявлення та врегулювання конфлікту інтересів.

Цього ж дня Міністерство економіки України та команда “Прозорро” провели презентацію нового функціоналу системи закупівель, в якій взяли участь представники облдержадміністрації.


Це важливо в рамках роботи груп «Прозорість та підзвітність». Програму презентувала заступниця міністра економіки України Надія Бігун.


Вона розповіла, чому важливо обґрунтовувати закупівлі. Також учасникам продемонстрували новий функціонал обґрунтування закупівель в Prozorro.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 369
banner