В Івано-Франківській установі виконання покарань відбулися молитовні заходи

Суспільство

6 та 7 квітня, в Івано-Франківській установі виконання покарань №12, відбулися молитовні заходи для працівників та ув’язнених з нагоди Великого посту, приготування до Великодня, а також празника Благовіщення.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ


З нагоди Великого посту працівники установи разом з в’язничним капеланом о.Василем Сливоцьким спільно помолилися Хресну дорогу та роздумали над терпіннями Ісуса Христа.  Окрім того, для довічно ув’язнених установи відбулася Служба Божа, яку відслужили в’язничні капелани о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький.


Учасниками спільної молитви були також представники спільноти Святого Миколая, яка діє при парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ, що у м. Івано-Франківськ. Представники цієї спільноти регулярно проводять зустрічі з особами, засудженими до довічного позбавлення волі. В’язні мали змогу роздумати над часом Великого посту та приготуванням до Воскресіння Христового.


У п’ятницю, 7 квітня, з нагоди празника Благовіщення в молитовній каплиці установи відбулася Служба Божа для засуджених. Під час спільної молитви  присутні мали нагоду розважати над значенням події Воплочення Сина Божого для спасіння кожного з нас.


«Висловлюємо подяку керівництву установи за сприяння у проведенні молитовних заходів для духовного збагачення працівників установи, а також для опіки над духовними потребами ув’язнених», — зазначили організатори.Переглядів: 360
banner