В Івано-Франківському центрі журналістської солідарності відбувся захід з арт-терапії

Події, Суспільство
Івано-Франківський Центр журналістської солідарності влаштував своєрідний захід з арт-терапії – «Робимо іграшки своїми руками». У форматі майстеркласу його провела журналістка, членкиня НСЖУ Наталія Храбатин.

Участь у заході взяли майже двадцять осіб – ВПО-медійники, журналісти місцевих ЗМІ, студенти та вихованці Школи журналістики обласної спілки журналістів.


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Школа Журналістики


Перед початком майстеркласу Наталія Храбатин ознайомила учасників із технікою декорування кульок – декупажем. Вона розповіла, що ця техніка виникла в Німеччині у ІХ столітті. З її допомогою люди прикрашали побутові речі: меблі, посуд, шкатулки. В Україні декупаж з’явився порівняно недавно, на початку 2000-их. Найбільш популярним матеріалом для декупажу є серветки. Краще використовувати для ялинкових іграшок заготовки з пінопласту, адже вони не б’ються, на відміну від скляних кульок, тому на них зручно наносити аплікацію. Також таку іграшку можна попередньо пофарбувати або обклеїти кольоровим папером – розірвати його на маленькі клаптики і цими клаптиками обліпити всю заготовку. Петельку, на якій буде триматися іграшка, вклеюють у прокол в пінопласті.


Отож, упродовж півтори години, учасники майстеркласу освоювали тонкощі декупажу та здобували нові для себе навички. Для кожного з них такий досвід був першим.


Власноруч виготовлені ялинкові іграшки учасники майстеркласу забрали із собою, аби прикрасити ними свої оселі. Дехто навіть виготовив декілька святкових кульок і подарував для Центру.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 297
banner