В Івано-Франківському драмтеатрі мальтійці відкрили другу виставку дитячих малюнків

Без категорії, Суспільство

У вівторок, 14 листопада, в Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відкрили виставку дитячих малюнків у рамках акції Мальтійської служби допомоги «Святий Миколай іде до сиріт».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.


Вже понад 25 років святий Миколай разом з мальтійцями мандрує інтернатами та спеціалізованими навчальними закладами Івано-Франківська й області.


Сьогодні двері драмтеатру відчинилися для художнього мистецтва та справи милосердя — волонтери Мальтійської служби відкрили другу виставку дитячих малюнків дітей з інтернатних закладів.


У рамках акції було обрано 40 художніх робіт для участі в конкурсі, який триватиме до 24 листопада. Частину робіт можна побачити у фортечній галереї «Бастіон», іншу частину — в Івано-Франківському національному драмтеатрі, ще одна виставка незабаром відкриється на Промприладі.

«Ми дуже тішимося і радо підтримуємо акцію мальтійців. Прагнемо популяризувати, надати розголосу цій акції, щоб якомога більше іванофранківців долучилися і зробили свій вклад, аби у день святого Миколая всі дітки були щасливі. Це, напевне, найкраще, що ми можемо зробити в день святого Миколая та різдвяному часі», — коментує директор Івано-Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський.

Волонтери діляться, що тематика малюнків відрізняється від тогорічних. Зараз в багатьох роботах Миколай у мішку приносить не просто подарунки, а мир та перемогу, серед зіркового небосхилу пролітають ворожі ракети. А ще святий опікується українськими Військовими та допомагає нашим Захисникам.

«Це чудо святого Миколая, але воно твориться людьми», — каже керівник МСД в Івано-Франківську Роман Яручик.

Всі роботи опубліковані на фейсбук-сторінці «Святий Миколай іде до сиріт». Радо запрошуємо підтримати дитячі таланти та проголосувати за улюблені роботи, поставивши вподобайку чи коментар.


Щоб долучитися до акції іншим чином слід завітати до офісу Мальтійської служби допомоги за адресою: вул. Лесі Українки 1 (навпроти Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового).Переглядів: 287
banner