В Івано-Франківському міському пологовому будинку освятили два нові відділення

Суспільство

У віторок, 5 вересня, у Міському клінічному перинатальному центрі відкрили одразу два відділення: другий етап виходження новонароджених діток та клініко-діагностичне відділення для вагітних й гінекологічних хворих. Чин освячення відділень здійснив о. Руслан П’яста, президент Всеукраїнської асоціації медичних капеланів й капелан медичного закладу.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську Архієпархія УГКЦ


У гінекологічному корпусі на першому поверсі відкрили оновлене клініко-діагностичне відділення. Тепер це повний цикл обстеження жінки: огляд акушер-гінеколога, забір аналізів. а також консультації вузьких спеціалістів: терапевта, окуліста, генетика та судинного хірурга.


Для найменших, недоношених діток у міському пологовому також відкрили відділення. Сюди потраплятимуть новонароджені, яким необхідне спеціальне або реабілітаційне лікування після реанімації. Тут дітки кріпнуть, набирають необхідну масу тіла, а головне, ростуть поруч із мамою.


«Другий етап виходження новонароджених — це є відділення, в якому лежать дітки, котрі потребують лікування або ті діти, яких переводять з відділення інтенсивної терапії, де їм було проведено невідкладне лікування, або підтримка життєвих функцій дихання або серцево-судинної системи. Створено таке відділення для того, щоби ми могли допомагати таких дітей виходжувати, доліковувати, щоби ми могли їх здоровими виписати додому», — каже завідувачка відділення новонароджених та відділення другого етапу виходження новонароджених Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру Марія Гриців.


Окрім цього відкрили перші дві відремонтовані сучасні палати, які збудували на місці старих боксів.


Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків подарував пологовому ікону Матері Божої, яка опікуватиметься маленькими пацієнтами.


«Пологовий змінюється. Хочеться більшими темпами, але в цій ситуації, коли військові дії відбуваються, добре що збільшується кількість пологів в нашому пологовому будинку. Також важливі умови, тобто сучасний пологовий має мати гарні палати, сучасне обладнання, санвузли і найголовніше, що ми маємо — це кваліфікованих лікарів», — мовив мер.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 305
banner