В Івано-Франківську асфальтують дорогу на вулиці Рівна

Суспільство

Завдяки активності та наполегливості мешканців у рамках програми Бюджет участі розпочалося асфальтування вулиці Рівна. Її відремонтують на ділянці від вулиці Угорницької до будинку 40Б на вулиці Кисілевської.


Про це йдеться на сайті міського голови.

Пані Тетяна, яка живе у цьому районі 40 років розповіла, що це перший ремонт цієї вулиці на її пам’яті. Вона мешкає на сусідній вулиці, але вболівала за ремонт цієї, як за свою.

«Вічно було болото, неможливо було пройти. Підписи збирали на всіх сусідніх вулицях. Тішимося, що тут буде така краса», – розповіла жінка.

Зараз тут укладають нижній шар асфальтобетону на 1424 м² вулиці.

«Роботи тут тривають у рамках програми «Бюджет участі». Якщо дозволить погода, то ще цього року тут постелять і верхній шар», – зазначив головний спеціаліст відділу технагляду департаменту ЖКПБ  Юрій Кисляк.

Міський голова Руслан Марцінків подякував мешканцям за таку активність, адже ця вулиця набрала найбільшу кількість голосів.

«Цього року ми вперше запровадили таку категорія, як «Дороги» і вже можу сказати, що мешканцям вона до душі. Тому наступного року, сподіваюся, збільшимо фінансування та зможемо підтримати ще більше проектів», – поділився Руслан Марцінків.Переглядів: 221
banner