В Івано-Франківську дев’ятого квітня завершується опалювальний сезон

Події

Івано-Франківськтеплокомуненерго завершує опалювальний сезон дев’ятого квітня. Про це розповів директор підприємства Євгеній Герасименко.


Другого квітня на офіційній сторінці Руслана Марцінківа з’явився текст розпорядження міського голови про те, що опалювальний сезон в Івано-Франківську завершиться сьомого квітня.

Опалювальний сезон можна би було продовжити ще на тиждень, каже Лаура Григурик, яка живе на вулиці Коновальця:

“Всі батареї починають гріти, коли йде повне навантаження на систему. У нас, наприклад, два місяці може в дитячій кімнаті не опалюватися зовсім, тому що, як пояснює СТЕК, тільки коли є повне навантаження системи, вся система запускається. Тому я не скажу, що я задоволена. По перше, ціни просто катастрофічні, порівняно навіть з тим Теплокомуненерго”.

Директор Івано-Франківськтеплокомуненерго Євген Герасименко каже, підприємство недоотримало грошей від міста через боротьбу з коронавірусом. Крім того, кількість боржників серед споживачів зростає:

“Щоб хоч якось закумулювати кошти, виплатити заробітну плату, відпускні й, оскільки сезонні працівники у нас ідуть під скорочення і їм треба виплатити велику суму, ми змушені піти у відпустку на два тижні за власний рахунок. А вже потім, як вийдемо, будемо розпочинати гідравліку теплових мереж, і в подальшому – їхній ремонт”.

Наступного тижня можливі заморозки, каже синоптик Світлана Бігун. 10 квітня прогнозують дощ і незначне похолодання.

“Нас погода трошки тішить. В найближчі дні буде триматися дійсно досить тепла погода, зумовлена потужним стійким антициклоном в найближчі дні десь над центральною Україною. У результаті чого із сьомого по дев’яте квітня нічна температура буде від одного до трьох морозу, денна – у межах 20-22 тепла”, – каже Світлана Бігун.

Більше у сюжеті UA: Карпати:Переглядів: 206
banner