В Івано-Франківську говорили про стратегію розвитку культури і духовності області (ФОТО)

Культура, Суспільство

Сьогодні, 13 листопада, відбулося слухання щодо напрямків розвитку галузі культури та духовності у рамках формування Стратегії регіонального розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.


Романюк Дмитро  повідомив, що зустрічі започаткувалася для розв’язання проблем і питань у напрямку розвитку культури.

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Федорів Віталій розповів про стратегію роботи:
«Стратегію ми створюємо не на рік. Ми маємо використати культурний потенціал області. Нове — це добре забуте старе. Говорити про брак коштів для розвитку культури не можна, бо це неправда».
“За період 2015-2019 років є функціонування позитивних тенденцій, — говорить начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир  Федорак  — за останні 5 років в театрі поставлено значно більше вистав ніж було раніше. Працівники театру і філармонії за цей час відвідали всі області України, крім Криму. Якщо брати музеї , то за минулий рік надійшло понад 4000 експонатів”.
Стратегія вимагає сучасного підходу. Є питання які не вирішуються роками — питання капітальних ремонтів.
“Ми писали звернення до Кабміну з проханням надання транспорту для потреб театральних, музичних, музейних працівників. Питання поки невирішене”,- додав Федорак.

Область отримала завдання  на моделювання. Моделювання відбувається за баченням окремої структури. Тобто, кожна об’єднана територіальна громада самостійно, на місці, з власного розсуду моделює.

 Переглядів: 174