В Івано-Франківську Карітас організовує Майстерню щасливої сім’ї

Події

У четвер, 16 січня о 10:30 у приміщенні готелю Станіславів франківський Карітас організовує Майстерню щасливої сім’ї “Коло підтримки”.


На заході організатори представлять результати співпраці франківського Карітасу та об’єднаних територіальних громад, а саме – Брошнів-Осадська ОТГ, Тлумацька ОТГ, Делятинська ОТГ та Загвіздянська ОТГ, пише Фіртка з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Саме ці ОТГ стали партнерами Карітасу у роботі з сім’ями та дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Співпраця здійснювалася в рамках проєкту “Коло підтримки”, що тривав п’ять місяців. За цей час працівникам Карітасу вдалося активізувати участь громади у допомозі вразливим сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі впоратися з проблемами самостійно.

Завдання проєкту “Коло підтримки”:

– сформувати навички батьківської відповідальності та  компетенцій;

– сприяти формуванню здорових міжособистісних стосунків в сім’ї (подружжя);

– створити передумови для самореалізації батьків та самозабезпечення сімей;

– створити умови для формування навиків особистісного менеджменту:  тайм менеджменту, фінансової грамотності, навиків комунікації, самомотивації, організації змістовного дозвілля, вмінь управління конфліктами, формування навиків безпечної поведінки, а також фізичного та психологічного здоров’я;

– сприяти свідомому вибору майбутньої професії у підлітків;

– сформувати активну громадську позицію, волонтерство, благодійництво та соціальне служіння серед підлітків.

Протягом п’яти місяців як і працівники франківського Карітасу, так і представники ОТГ проводили ряд різноманітних тренінгів та заходів для батьків, дітей та соціальних педагогів. Як наприклад, цикл тренінгів “Свідоме батьківство”, “Тайм-менеджмент для батьків”, реколекції для подружніх пар при недільних школах, Школа особистісного розвитку підлітка, недільна школа для дітей, екскурсії для дітей, тренінги з основ волонтерського руху.

Співпраця франківського Карітасу з ОТГ діяла за фінансової підтримки фонду Джинджер UCEF.Переглядів: 237
banner