В Івано-Франківську комунальні підприємства продовжують роботу з благоустрою

Суспільство

Звіт комунальних підприємств детальніше.


Пише про це Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську міську раду


Працівники КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ крім щоденного прибирання сходових кліток у наших будинках та прибирання прибудинкових територій, фарбували дитячий майданчик на вул. Вовчинецькій, 194Б-194В. А ще ремонтували на вул. Карпатська 14 та Бобикевича 10. На вул. Стуса, 9 3 під’їзд – замінили запобіжники у електрощитовій🛠 Також завезли піску у пісочниці на вул. Вовчинецька, 194Б-194В, вул. Любачівського, 23


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” крім щоденного прибирання підсипали піском майданчик викладений з колод. Підсипали землею молоді саджанці, та щепою – зелені зони. Сортували та складали вживані дошки для подальшого використання. Складали зачищені від кори колоди. А також вивозили сміття з міського озера.


КП “Муніципальна дорожня компанія” ліквідовувало ями холодним асфальтобетоном на вулицях міста: перехрестя вул. Коновальця-Сахарова, вул. Незалежності (маг. Тростянецький), вул. Довженка (від вул. Чорновола до вул. Мазепи). Фарбували перила та антипаркувальні стовпчики на: вул. Галицька, вул. Вовчинецька. Ремонтували бордюри на вул. Незалежності (біля маг.Рубін). Фарбували урни для сміття в центральній частині міста: вул.Лепкого, сквер Вали, вул. Січових Стрільців, пл. Ратуша, та на вул. Незалежності – на стометрівці. Прибирали території міста до Великодніх Свят ліквідовувало ями холодним асфальтобетоном на вулицях міста: перехрестя вул. Коновальця-Сахарова, вул. Незалежності (маг. Тростянецький), вул. Довженка (від вул. Чорновола до вул. Мазепи). Фарбували перила та антипаркувальні стовпчики на: вул. Галицька, вул. Вовчинецька. Ремонтували бордюри на вул. Незалежності (біля маг.Рубін). Фарбували урни для сміття в центральній частині міста: вул.Лепкого, сквер Вали, вул. Січових Стрільців, пл. Ратуша, та на вул. Незалежності – на стометрівці. Прибирали території міста до Великодніх Свят.


КП Івано-Франківськводоекотехпром ліквідовували витік на вул.Пресмашівська, та відновили водопостачання на вул. Зелений провулок. Провели благоустрій після розкопки у селі Крихівці на вул.Д.Галицького,55,а. Відкачували стоки на каналізаційних насосних станціях «Зарічна», «Декабристів».


Провели профілактику каналізаційної мережі – почистили 9 каналізаційних колодязів та промили мережу на вул.Карпатська,2. Почистили решітки на вул. Чорновола,4 та дворову каналізаційну мережу на вул.Лісова,5, Симоненка,5, Вовчинецька,192, Коцюбинського,14, Залізнична,49. А ще підготували до асфальтування місця, де були розкопки на вул. П. Орлика і Симоненка,6.
КП Благоустрій прибирало придорожні смуги на вул. Симоненка, вивозили сміття з урн біля церкви Юди Тадея. Прибрали дитячі майданчики на Симоненка 28-3, Миколайчука 30


Також взялися за прибирання скверів на Стуса 45, дитмайданчика Кораблик, скверу наСтуса 13 7-9, зеленої зони на Вовчинецькій 188, 192-200, 202-206.Прибирали територію від сміття вздовж Тисминецької траси. Мили зупинки на Симоненка, Тисминецькій.
А також провели прибирання та зачищення зеленої зони та газонах на вул.Довженка, у сквері на вул.Незалежності – вул Шухевичів, вул. Незалежності біля кінотеатру “Космос”, вул. Мазепи позаду Медколеджу, вул.Мазепи (коло АТБ), зелених зонах на вул.Джохара Дудаєва та вул.Незалежності, Пулюя, Сніжна.


Прибрали зупинки громадського транспорту на Коновальця, Незалежності, Січових Стрільців, Мазепи, Бандери, Дудаєва, Галицька – Целевича ( в місто), відпочинкову зону дамби р.Бистриця і Набережну, Пасічна (в місто). Та міжбудинковий проїзд на вул. Пасічна 1, Пасічна Барбарис, Галицька(зелена зона), Галицька 126(дитячий майданчик), Галицька Овен, від Галицької до Целевича.


Переглядів: 429
banner